Przepis na Twoje wnętrze

alt alt alt

Wybierz swój ulubiony styl

 

  • Glamour - wielbicielki i wielbiciele ponadczasowej elegancji odnajdą się w tym stylu zaczerpniętym wprost ze wspaniałych posiadłości hollywoodzkich gwiazd. Szlachetne materiały, lśniące dodatki, przepych i blask to znaki rozpoznawcze tego nurtu łączącego barokowy detal mebli i wykończenia wnętrz z prostymi, nowoczesnymi formami, które nadają całości lekkości i współczesnego charakteru. Wrażenie luksusu osiągane dzięki szlachetnym materiałom i luksowym dodatkom wyróżnia ten st yl na tle innych czerpiących z elementów historycznych takich jak zabytkowe meble czy żyrandole. Sprawdzi się w mieszkaniach i domach wielbicieli stylu i elegancji.
  • Loftowy - nawiązujący bezpośrednio do przemysłowej historii wnętrz adaptowanych na lokalne mieszkalne lub usługowe, cechuje się obecnością  otwartych, świetlistych przestrzeni, detalu łączącego surowe drewno z metalem i dodatków przypominających swoim charakterem o industrialnej przeszłości. To styl osób o artystycznym usposobieniu i nieszablonowych upodobaniach, ceniących sobie swobodę i otwartość.
  • Modernistyczny - minimalistyczny i prosty w formie, lubi proste kształty, geometryczne wzory i praktyczne surowce, które nie wymagają wiele zachodu w codziennej pielęgnacji. Oszczędny w ozdobach, przestrzenny i czasami wręcz surowy, króluje we wnętrzach osób zorganizowanych i zdyscyplinowanych, ceniących sobie praktyczne rozwiązania.
1
  • Shabby chic - wzorzysty, ciepły i przytulny. Ten czerpiący garściami z elementów retro styl wyróżnia się swoją kameralnością i przystępnością. Łączy pastelowe barwy, kwiatowe i wzorzyste desenie oraz bogactwo ozdobnych detali podkreślających intymny charakter wnętrza. To przestrzeń dla romantyków i sentymentalistów, którzy odnajdują się, gromadząc nostalgiczne pamiątki. 
  • Skandynawski - prosty, ekologiczny i ergonomiczny. Ten styl święci teraz największe w swojej historii triumfy. Drewniane, minimalistyczne meble, przemyślany i oszczędny wybór dodatków z naturalnych surowców, to znaki rozpoznawcze nurtu, który podbił serca i wnętrza świadomych ekologicznie uczestników nurtu zero waste.
  • Vintage - czerpiący całymi garściami z historycznych form, ten styl to pełnowymiarowy powrót do przeszłości. Meble i dodatki w stylu retro nadają mu ponadczasowego charakteru, a współczesny detal czyni oryginalnym i ciekawym. Takie zestawienie to przepis na wnętrze dla osób lubiących myśleć nieszablonowo, a jednocześnie ceniących sobie sprawdzone rozwiązania.
  • Eklektyczny - styl prawdziwych ekspertów lub osób z wrodzonym talentem do urządzania wnętrz. Stanowi swobodne połączenie najróżniejszych elementów zaczerpniętych z odrębnych prądów wnętrzarskich w jedną harmonijną, choć złożoną całość. Sprawia, że pomieszczenie jest niepowtarzalne i przepełnione indywidualnym, niemożliwym do podrobienia charakterem. 


 

Urządź wnętrze z Karmelkową

 

Karmelowa to wyjątkowe miejsce na wnętrzarskiej mapie Wrocławia i Dolnego Śląska. Znajdziesz tu niespotykany gdzie indziej wybór sklepów z materiałami do wykończenia wnętrz, dzięki którym stworzysz przestrzenie zgodne z Twoim indywidualnym i niepowtarzalnym stylem bez konieczności spędzania wielu godzin na jeżdżenie między sklepami. Bogata i unikalna oferta kusi licznymi promocjami, a wysoka jakość sprawia, że nie pożałujesz swoich zakupów, użytkując przez długie lata urządzone przez siebie wnętrza. Przyjedź na Karmelkową i przekonaj się o tym już teraz!